Pomiń menu

Imieniny wsi Aleksandrowo

Imieniny wsi Aleksandrowo

W dniu 25. maja 2019 r. odbyła się II edycja imprezy plenerowej w Aleksandrowie. Festyn rodzinny w tym sołectwie nazywa się "Imieniny wsi Aleksandrowo".

W tym roku sołtys Kamil Stepnowski i jego bardzo zgrana społeczność, przygotował imprezę na wysokim poziomie. Było coś dla każdego czyli najpierw rockowego, a potem dyskotekowego. Zespół Wszyscy Byliśmy Harcerzami dał czadu, a troszkę później Miglanc porwał do tańca małych i dużych. Oprawę muzyczno-akustyczną przygotował B & B Party, który do rana zabawiał miłośników tańca na trawie.
Czego tam jeszcze nie było…gry, konkursy, zabawy i dużo pysznej strawy przygotowanej przez gospodynie z Aleksandrowa. Dmuchańce, strzelanie z łuku i wiatrówki, wata cukrowa, lody, napoje kolorowe, stragany z zabawkami i Natalia z alpakami. Pan Mirosław Augustyniak z konkursem rowerowym, zawody dla silnych facetów którzy walczyli z silną kobietą Justyną Niedzwiecką. Grupa Ratownicza Nadzieja medycznie imprezę zabezpieczała i pokaz pierwszej pomocy demonstrowała. A gdy się ściemniło pokaz tańca z ogniem zachwycił niejednego czyli warto tam było być koleżanko i kolego.

Tak udana impreza to sukces przede wszystkim samych mieszkańców Aleksandrowa, lokalnych przedsiębiorców, władz samorządowych na czele z wójtem gminy Lelis Stefanem Prusikiem oraz stowarzyszenia „Projekt Radomir”.