Pomiń menu

RADOMIR W RADIU OKO

RADOMIR W RADIU OKO

Stowarzyszenie „Projekt Radomir” prężnie działa, więc lokalne media dostrzegają je świetnie. Przykładem – audycja „Małolaty Grają” z 8 sierpnia 2019 r. w lokalnej rozgłośni radiowej „Radio OKO”. Prezes Stowarzyszenia – Robert Niedzwiecki, opowiedział w niej, jak powstał „Radomir”, czym zajmuje się i jakie ma plany. Opowiedział także o tym, jak duży wpływ na działania Projektu miał udział w akcji „Masz Głos”.

Z nadchodzących przedsięwzięć Radomira można wyróżnić przygotowania do imprezy plenerowej „Polówka 2019”. Będzie to już 3. edycja turnieju piłki siatkowej na trawie w Obierwi, a zainteresowanie imprezą jest coraz większe! Świadczy o tym liczba drużyn, które wezmą udział w rywalizacji sportowej – w tym roku aż 14 zespołów! Audycja radiowa była okazją, by oczywiście zaprosić na Polówkę 2019 wszystkich miłośników aktywnego spędzania czasu.
Wizyta w radiu to nowe, kolejne, ciekawe doświadczenie, które pozostawiło miłe wspomnienie. Fajne radio, fajna audycja, fajni ludzie i oczywiście przede wszystkim super prowadzący, Dominik Opęchowski!