Pomiń menu

Czarowanie na Kurpiach

Czarowanie na Kurpiach

O co chodzi w Wiosennym Czarowaniu w Aleksandrowie? O szanty, country, czyli dobrą wakacyjną muzykę dla każdego, która rozbrzmiewa tutaj na placu wiejskim w czerwcowy, sobotni wieczór.

To była świetna zabawa dla dzieci i dorosłych, zorganizowana w ostatnią sobotę czerwca przez Fundacja Wspieramy ze stowarzyszeniem Projekt Radomir. XIV Koncertem Projektu Wiosenne Czarowanie powitaliśmy wakacje na Kurpiach.

Z druhem Żabą

Druh Żaba, Robert Próchnicki, zaprosił wszystkich do wspólnego śpiewania piosenek, nie tylko harcerskich. Na scenie pojawiły się również lokalne gwiazdy: Jacek Gwiazda, Wojciech DudkowskiJustyna Niedzwiecka i Maja Zera. Można było bawić się na dmuchanej zjeżdżalni, przy kramie z zabawkami, kolorowymi balonami i przy ognisku. Wielu ludzi sprawiło, że było miło. Pomagali, przygotowali, pośpiewali, przybyli i dobrze się bawili.

Piosenka na dobry początek

Koncert to sprawdzona i uniwersalna, a jednocześnie atrakcyjna forma spędzania wolnego czasu i przesłania pozytywnych treści. Piosenka łączy ludzi, którzy przeżywają ją razem, biorąc udział w zabawie. Przy okazji wybrzmiewa ruch harcerski, który pokazuje łatwość współdziałania różnych organizacji i jednostek w jednym wspólnym celu. To było spotkanie pełne radości i dobrej zabawy dla wszystkich, którzy zostali oczarowani piosenką na dobry początek wakacji.

Tekst: Stowarzyszenie Projekt Radomir, red.: MG.