Pomiń menu

Podróż do Gruzji! Z kanapy…

Podróż do Gruzji! Z kanapy…

Nie ma to jak w środku lata udać się do Gruzji! Chaczapuri, chinkali, gościnność, figi, owoce granatu - wszystko to w zasięgu Waszej ręki z Fundacją Lyada.

Halo, tu znowu Fundacja LYADA! Startujemy z kolejną edycja projektu COOLturalna Zielona Góra i zapraszamy Was na spotkanie on-line z kulturą ~ Gruzji ~ Nie samym skwerem przy ul. Kopernika w Zielone Górze fundacja żyje!

Naszą prelegentką będzie Maria Madej, która spędziła kilka lat w Gruzji i dosłownie „dotknęła” tej kultury. Poznacie intrygujące historie, stroje narodowe, porozmawiamy też o zakazach, kuchni, rytuałach itp. Będzie edukacyjnie, pozytywnie i inspirująco. Cały świat w zasięgu ręki i nawet z kanapy! Wydarzenie będzie transmitowane on-line na stronie Fundacja LYADA już we wtorek 11 sierpnia (wtorek), godzina 18:00. Dołączajcie do wydarzenia! Możecie liczyć na gruzińskie przepisy i inne ciekawostki 😉 https://www.facebook.com/events/761966297929129/

Projekt jest dofinansowany ze środków miasta Zielona Góra. Spotkanie jest bezpłatne i dostępne dla wszystkich bez ograniczeń wiekowych!