Pomiń menu

Polówka 2020

Polówka 2020

Już IV edycja turnieju piłki siatkowej na trawie za nami! W tym roku polówka rozegrała się na placu wiejskim w Aleksandrowie w ostatnią sobotę sierpnia.

Przy organizacji polówki swoje siły połączyli: sołtysi Obierwi i Aleksandrowa, czyli Robert Niedzwiecki i Kamil Stepnowski, mieszkańcy tych miejscowości oraz lokalne stowarzyszanie „Projekt Radomir”. Do współpracy zaprosili Starostwo Powiatowe w Ostrołęce, Urząd Gminy w Lelisie, Centrum Kultury-Biblioteki i Sportu w Lelisie, Radę Gminnego Zrzeszenia LZS w Lelisie, lokalnych przedsiębiorców.

Kto zagrał, kto wygrał

Na dwóch boiskach rywalizowało 12 drużyn:  Koledzy Ostrołęka, Huragan Ostrołęka, Lelis Legends, Bimber Boys Szwendrowy Most, Bracia Team Aleksandrowo, New NWW, Dzikie Koty Olszewka, Masne Chłopaki Borawe/Czerwin, Obierwia Team, KGW Surowe, AB AB BEJS OBIERWIA, Grają Słabo Ostrołęka. Nagrody dostały cztery najlepsze zespoły:

1. Koledzy Ostrołęka
2. Grają słabo Ostrołęka
3. Huragan Ostrołęka
4. Lelis Legends
Były też nagrody indywidualne:

  • najlepszy zawodnik: Marek Siwy Będźkowski – Grają słabo Ostrołęka
  • Najlepsza zawodniczka: Katarzyna Sulewska Kat Su – Huragan Ostrołęka
  • Maskotka turnieju, czyli najsympatyczniejsza zawodniczka: Ewa Kossakowska – KGW Surowe.

W tle rywalizacji

Sportowym zmaganiom towarzyszyły gry i zabawy dla dzieci i dorosłych, dmuchane zjeżdżalnie i punkty gastronomiczne. Była też muzyka i dobra zabawa, zumba z Elżbietą Greloch-Sęk oraz gwiazda wieczoru. Krzysztof Tomaszewicz, czyli Kris Talisman poderwał wszystkich uczestników do tańca.