Pomiń menu

Dzień Dziecka z Radomirem

Dzień Dziecka z Radomirem

To już tradycja, że Radomir z gminy Lelis działa bardzo prężnie. W Obierwi na Orliku odbyła się impreza z okazji Dnia Dziecka, czyli Radomir Cup 2021.

Stowarzyszenie Projekt Radomir jest organem prowadzącym Klub Aktywnych Dzieciaków, a inicjatywy Radomira są znane i lubiane w okolicy. W ostatnią niedzielę maja w Obierwi świętowano Dzień Dziecka na sportowo. W turnieju piłki nożnej dla drużyn mieszanych wzięło udział sześć zespołów. W trakcie rywalizacji dzieci korzystały z dmuchanych zjeżdżalni. Dla każdej drużyny były przygotowane wspaniałe prezenty, nagrody, słodycze i gadżety, bo radość i uśmiech dziecka to skarb bezcenny.
Rywalizacja w turnieju RADOMIR CUP 2021 zakończyła się następująco:
1. Kurpie na Luzie – Łęg Starościński 13 pkt.
4. ULKS Ołdaki 5 pkt.
5. Nowa Wieś Błękitni 3 pkt.
Nagrody indywidualne:
Najlepszy strzelec: Kacper Nalewajk (Kurpie na Luzie)
Najlepszy bramkarz: Zuzanna Rak (KS Jantar Ostrołęka)
Najlepszy zawodnik: Dominik Kłos (Kurpiowska Akademia Sportowa)
Najlepsza zawodniczka: Zuzanna Siemborska (ULKS Ołdaki)
Radomir Cup 2021 wsparły lokalne firmy i instytucje: Gmina Lelis, Centrum Kultury – Biblioteki i Sportu w Lelisie, Rada Gminnego Zrzeszenia LZS w Lelisie, Radny gminy Lelis Kamil Stepnowski, Radny Powiatu Ostrołęckiego Artur Kozłowski, Elektro-Energetyka Michał Stepnowski, hurtowniapilkarska.com, Multi Ubezpieczenia, AgamaTeam, U Tereski, 512, Funzone Paintball Olszewka, Pizzeria Fantazja, Bajerant Serwis GSM, Stan-Oil Kempisty, GS u Kingi, Policja Ostrołęka i kilku bardzo szczodrych anonimowych darczyńców. Serdecznie dziękujemy!