Pomiń menu

Zbliża się Sąsiedzki Turniej w Warszawie

Zbliża się Sąsiedzki Turniej w Warszawie

Wkrótce pierwszy Sąsiedzki Turniej Gier i Zabaw Podwórkowych na Piaskach! Zapraszają organizatorzy: Spółdzielnia Mieszkaniowa Piaski C, Urząd Dzielnicy Bielany, Stowarzyszenie Razem dla Bielan i Szkoła Podstawowa nr 289.

Co czeka uczestników? Ciekawe, choć często zapomniane zabawy, w które grywa się od wielu pokoleń. Nie zabraknie też nowych podwórkowych atrakcji. Będą planszówki, rysowanie, nauka, jak można przygotować zdrową śniadaniówkę do szkoły. Każda zabawa będzie odbywać się pod okiem opiekuna w przeznaczonych do tego strefach. Opiekun wytłumaczy zasady i rozda potrzebne do udziału materiały. Osoby, które odwiedzą większość stref, będą mogły otrzymać drobne upominki. Jednym z punktów wydarzenia będą podchody dla wszystkich chętnych. Uczestnicy podchodów wezmą udział w losowaniu gier i zabaw dla całej rodziny.

Zapraszamy w sobotę 9 października o 12.00 na betonowy plac między blokami przy ulicy Broniewskiego 99 i 101. Podchody odbędą się około godziny 13.00. W przypadku trudnych warunków pogodowych impreza może zostać przesunięta/odwołana.