Pomiń menu

Czas wpiąć pierwszą kartę

Czas wpiąć pierwszą kartę

Nowy rok w Fundacji TRYBIK rozpoczęłam od wpięcia karty tytułowej do Kroniki na 2022 rok i pierwszej karty, która wytycza kierunek działań. Pracy będzie dużo, ale systematyczność i ciężka praca będzie dawać wiatr w plecy i prowadzić do sukcesu.

Poprzedni rok zakończyłam na wpięciu 74 kart. Zostało ich jeszcze trochę, ponieważ zdjęcia wywołujemy kilka razy w roku ze względu na konieczność oszczędzania, a tych z grudnia jeszcze nie mamy. Wiadomo, wolałabym po każdej imprezie mieć wywołane zdjęcia, ale…

W roku 2022 udało nam się w ramach akcji Masz Głos pozyskać grant ze środków Fundacji im. Stefana Batorego w wysokości 500 zł, który częściowo przeznaczyliśmy na wywołanie zdjęć do Kroniki. Do prowadzenia Kroniki, oprócz pieniędzy, potrzebna jest systematyczność i dokładność. Opłaca się to, bo potem w razie jakichkolwiek pytań mamy dowody na swoją działalność, która jest poparta datami, zdjęciami, opisami, wycinkami z prasy, a po kilku latach wspomnienia są nieocenione. Nasze Kroniki zabieramy na różnego rodzaju imprezy, podczas których wystawiamy je do oglądania szerszemu gronu. Zobacz, przepis na kronikę.