Pomiń menu

Operacja Czysta Rzeka w Dolinie Kacanki

Operacja Czysta Rzeka w Dolinie Kacanki

Za nami intensywna sobota (23 kwietnia) i dwie udane pod względem ilości zebranych odpadów akcje w ramach Operacja Czysta Rzeka. Liczymy na to, że efekty naszej pracy będą widoczne jeszcze długo, długo.

Frekwencja była co prawda licha – może to skutek niesprzyjającej pogody, może przedpołudniowej pory, może jeszcze czegoś innego… Ale zgodnie z obietnicą na pierwszej akcji zjawiła się ekipa z firmy „Propol”, która dostarcza nam wodę i ma ujęcie w Wiązownicy Małej. Ekipa pracowała pod wodzą prezesa Artura Komorowskiego i przy mocnym wsparciu:
W ciągu kilku godzin zebraliśmy kilkadziesiąt worków śmieci. Przy starym młynie jeszcze sporo zostało, ale na taki ogrom pracy mieliśmy za małe siły. Może kiedyś zrobimy akcję specjalną skupioną tylko na tym miejscu.
Dziękujemy Urzędowi Miasta i Gminy w Staszowie za worki i rękawiczki. Bardzo nam się przydały, bo ilości odpadów były znaczne. Wszystkim uczestnikom przedsięwzięcia dziękujemy za wspaniały przykład społecznej odpowiedzialności biznesu i zwykłej troski o lepsze życie innych.