Pomiń menu

Przemoc w środowisku pracy. Chcemy zachęcić Mieszkańców Krakowa do wspólnych rozmów

Przemoc w środowisku pracy. Chcemy zachęcić Mieszkańców Krakowa do wspólnych rozmów

Krakowska Fundacja Start Tango organizuje już trzecią, publiczną dyskusję dotyczącą przeciwdziałania przemocy w środowisku pracy. Zapraszamy 12 maja do Krakowa!

„Postawiliśmy sobie ambitny cel, aby dostarczyć wiedzę, dzięki której każda poszkodowana osoba będzie mogła przeciwstawić się agresji ze strony pracowników, współpracowników w bezpieczny dla siebie sposób, i odzyskać sprawczość” – mówi Iwona Siekierska, prezeska Fundacji Start Tango. – „W tym celu realizujemy projekty, w ramach których powstają publikacje oraz są organizowane dyskusje dedykowane przemocy w środowisku pracy, na które zapraszamy Mieszkańców Krakowa oraz radnych, przedstawicieli urzędów, instytucji i przedsiębiorców, którzy mają realny wpływ na tworzenie dobrych praktyk w zakresie przeciwdziałania przemocy w miejscu pracy.”

12 maja o godz. 10.00 w Centrum Obywatelskich C10 w Nowej Hucie odbędzie się kolejne, bezpłatne wydarzenie poświęcone tematowi przemocy w środowisku pracy. Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „Prawne aspekty przemocy w środowisku pracy. Prawo Karne.” Zadanie publiczne finansowane jest ze środków Miasta Krakowa. Partnerem jest Miasto Kraków. Projekt realizowany jest w ramach akcji Masz Głos Fundacji Batorego. Spotkanie jest częścią 3 edycji Maj Równości 01 -31.05.2023

Link do wydarzenia: https://fb.me/e/3sLHRCXEr