Pomiń menu

Jak zdobywać pieniądze na lokalne działania – zapraszamy na webinarium!

ważne

Zapraszamy na pierwsze w tym roku szkolenie internetowe (webinarium) w ramach akcji Masz Głos. Webinarium odbędzie się we wtorek 23 stycznia w godzinach 19.00 – 20.30.
Tym razem tematem naszego szkolenia będzie pozyskiwanie środków na loklane działania.

Webinarium „Jak zdobywać pieniądze na lokalne działania?” ma na celu pomóc wam w planowaniu i podejmowaniu wysiłków związanych z pozyskiwaniem pieniędzy na Wasze dziania. Tym razem skupimy się na innych, niż pisanie wniosków o dotacje, formach zdobywania środków.

Jeśli chcesz dowiedzieć się:
1. Kim są potencjalni darczyńcy i jak się do nich dostać.
2. O formach/metodach fundraisingu: zbiórki w internecie, relacje celem uzyskania większych, jednorazowych darowizn, zbiórki publiczne, wydarzenia.
3. Komunikacji z darczyńcami i utrzymywaniu darczyńców.
4. Krótko o zastosowaniu tego do pozyskiwania sponsorów lokalnych (małych firm).

To, to szkolenie jest dla Ciebie!

Webinarium poprowadzi:  A. Chaber – Dyrektor Zarządzający Kampanii Przeciw Homofobii i członek zarządu ILGA-Europe, od blisko 10 lat związany z ruchami LGBTI. Od 2014 roku zajmuje się pozyskiwaniem darowizn od osób indywidualnych dla KPH i innych organizacji w Polsce i Europie, w szczególności poprzez fundraising online, nawiązywanie relacji z darczyńcami oraz tworzenie i wdrażanie systemowych rozwiązań.

Rejestracja na szkolenie odbywa się pod tym adresem:

Zarejestruj się na webinarium

 

Następnie we wtorek możesz wejść na webinarium klikając w adres w potwierdzeniu rejsetracji lub klikając w poniższy adres

Wejdź na webinarium

Zapraszamy!
Zespół Akcji Masz Głos.