Pomiń menu

Harmonogram miesiąca

Harmonogram miesiąca

Po zapoznaniu się z uczestnikami, ruszamy do działania. Z pewnością będzie ono nabierało impetu wraz z dobiegającą końca kampanią i wyborami lokalnych władz. Co zaplanowaliśmy na ten miesiąc?

  • do 7 kwietnia trwa akcja „Pytaj. Wybieraj. Głosuj”, która podpowiada, jak zrobić spotkanie z osobami kandydującymi do lokalnych władz. Są też gotowe materiały do nagłaśniania tych spotkań, a nawet formularz bezpłatnego zamówienia, jeśli tylko macie już miejsce i termin spotkania. Nie zapomnijcie zaprosić na nie mieszkańców!
  • 25 kwietnia zapraszamy na webinarium o wdrażaniu polityki ochrony dzieci do działań organizacji społecznej. Zapisy na spotkanie uruchomimy w okolicy 17 kwietnia na naszym profilu na Facebooku i na stronie WWW;
  • jest już dostępne nagranie i prezentacja z naszego webinarium w marcu. Tematem były sposoby pozyskiwania pieniędzy na działania społeczne zarówno w przypadku organizacji społecznych, jak i grup nieformalnych. Nagranie i prezentacja znajdują się w zakładce z webinariami;
  • na Facebooku działa grupa Społeczność Masz Głos, do której zapraszamy wszystkich aktywnych w swoich środowiskach – to może być twórcze i wspierające miejsce wymiany doświadczeń.