Pomiń menu

Harmonogram miesiąca

Harmonogram miesiąca

Grudzień to czas bilansu - podsumowujemy edycję 2022 akcji Masz Głos i planujemy jej wielki finał - galę ogłoszenia laureatów Super Samorząd i Super Głos. Ale w międzyczasie zachęcamy Was do korzystania z kilku propozycji, które mamy zaplanowane na ten miesiąc.

  •  zapraszamy na do obejrzenia naszego najnowszego webinarium na temat podcastów. Czy to dobry sposób komunikacji dla organizacji społecznych? Co trzeba zrobić, aby zacząć je nagrywać? Ekspertem spotkania jest Borysław Kozielski, autor podcastu “Nauka XXI wieku”, “Podcasting w Polsce”, “Nauka dla społeczeństwa”, “Coopernicus”. Laureat nagród European Podcast Award w 2010 i 2012 roku, a także “Kreatura 2021” w kategorii Open podcast.
  • zachęcamy do lektury “Atlasu dobrych praktyk”. To 25 historii o działaniach uczestników akcji Masz Głos, które zmieniły życie lokalnych społeczności. Atlas jest lekturą interaktywną – zawiera mapy, na których można klikać konkretne lokalizacje i rozwijać historie. Zapraszamy do lektury, pobierania, udostępniania. Co tydzień nasza patron medialny – portal Ngo.pl – publikuje jedną z historii z “Atlasu” – zachęcamy do lektury;
  • na Facebooku działa grupa Społeczność Masz Głos, do której zapraszamy wszystkich aktywnych w swoich środowiskach – to może być twórcze i wspierające miejsce wymiany doświadczeń;
  • uczestnicy akcji mogą bezpłatnie zamawiać materiały informacyjne akcji Masz Głos, m.in.: broszury: “Narzędziownik obywatelski”, “Czy radny jest bezradny?”, “Zasady lokalnych konsultacji”, “Karta praw mieszkańca i inne. Wystarczy zalogować się na swoje konto do panelu Masz Głos.