Pomiń menu

Akcja profrekwencyjna Studenckiej Inicjatywy Obywatelskiej

Stowarzyszenie "Studencka Inicjatywa Obywatelska" z Częstochowy w ramach akcji "Masz głos, masz wybór" organizuje w kilku miastach akademickich akcję profrekwencyjną dla studentów.

Na częstochowskich uczelniach i w akademikach zawisną kolorowe plakaty (wzór do ściągnięcia tu) w formacie A3 mające zachęcić studentów do udziału w wyborach, a także informujące zameldowanych poza Częstochową, jakie są możliwości głosowania w miejscu studiowania. Oprócz tego przygotowaliśmy do rozdania na uczelniach dwustronne ulotki [ściągniecie je stąd (awers) i stąd (rewers)] zawierające te same informacje (by trafiły do szerszej rzeszy odbiorców – nie każdy ma czas dokładnie zapoznać się z treścią plakatu). Akcję w naszym rodzinnym mieście organizujemy we współpracy ze stowarzyszeniem "Progresja".

Ponieważ ulotka jest jednym z najtańszych środków promocji i jednocześnie łatwym do rozpowszechnienia, (via e-mail i ksero) to zdecydowaliśmy się przeprowadzić ją również na uczelniach w miastach, w których studiują nasi członkowie – tj. Łodzi, Katowicach, Krakowie i Wrocławiu.

Zapraszamy do zapoznania się z treścią materiałów i gorąco zachęcamy do ich rozpowszechniania. W końcu każdy głos się liczy 😉

Marcin Jasiński
"Studencka Inicjatywa Obywatelska"