Pomiń menu

Informacja o spotkaniu inauguracyjnym we Wrocławiu

Spotkanie odbędzie się w Centrum Szkoleniowym „Szkolenie i Doradztwo" we Wrocławiu, przy ulicy Bocznej 12.

Osoby odpowiedzialne za organizację tego spotkania to Karolina Błachnio (tel. 22 5568255) oraz Paulina Tymoszczuk (tel. 22 5568256).

DOJAZD:

PKP i PKS:
CS Szkolenie i Doradztwo Filia Wrocław znajduje się przy ul. Bocznej 12. Po podróży pociągiem lub autobusem z dworca PKP lub PKS wychodzimy na ulicę Suchą i skręcamy w lewo (z PKP) lub prawo (z PKS) i udajemy się prosto ok. 1 km przechodząc przez skrzyżowanie ul. Pułaskiego, ul. Dyrekcyjnej, ul. Hubskiej i ul. Suchej. Idąc ul. Hubską po ok. 500 m dochodzimy do skrzyżowania z wysepką dla pieszych i skręcamy w lewo w ul. Boczną.

Samochód:
Podróżując samochodem ciągiem drogi krajowej nr 8 (Warszawa – Kłodzko – Kudowa) na skrzyżowaniu ul. Pułaskiego, ul. Dyrekcyjnej, ul. Hubskiej i ul. Suchej skręcamy w ul. Hubską i po ok. 500 m dojeżdżamy do skrzyżowania z wysepką dla pieszych i skręcamy w lewo w ul. Boczną.

Komunikacja miejska:
autobusy:
Na ul. Suchej sprzed dworca PKS liniami 125, 610 – 1 przystanek.

tramwaje:
Na ul. Stawowej, przystanek w stronę Tarnogaju – linie 8,15,22 – 4 przystanki. Cofamy się ok. 200 metrów ul. Hubską do skrzyżowania z wysepką dla pieszych i skręcamy w prawo w ul. Boczną.

Poniżej mapka z możliwością powiększenia i wyszukania trasy dojazdu:


Wyświetl większą mapę