Pomiń menu

Spotkanie podsumowujące we Wrocławiu (22 listopada)

Spotkanie odbędzie się w budynku Ewangelikalnej Wyższej Szkoły Teologicznej we Wrocławiu, przy ulicy św. Jadwigi 12.

Osoba odpowiedzialna za organizację tego spotkania to Magda Kołodziejczyk (tel. 22 5568256).

Zgłoszenia na spotkanie możesz dokonać wypełnieniu formularza dostępnego po zalogowaniu się na stronie i kliknięciu w link "Spotkania i warsztaty" znajdującego się w Intranecie w zakładkach po lewej stronie.

O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

DOJAZD:

Budynek Ewangelikalnej Wyższej Szkoły Teologicznej we Wrocławiu znajduje się w centrum Wrocławia – około 500 m od Rynku.

Dojazd z Dworca Głównego PKP:

tramwaj linii 8: z przystanku przy ul. Peronowej (koło dworca) w stronę pętli ZAWALNA. Należy wysiąść na przystanku HALA TARGOWA.

tramwaj linii 9: z przystanku przy ul. Peronowej (koło dworca) w stronę pętli SĘPOLNO. Należy wysiąść na przystanku HALA TARGOWA.

tramwaj linii 11: z przystanku przy ul. Piłsudskiego (przed dworcem) w stronę pętli KROMERA. Należy wysiąść na przystanku HALA TARGOWA.

tramwaj linii 17: z przystanku przy ul. Piłsudskiego (przed dworcem) w stronę pętli SĘPOLNO. Należy wysiąść na przystanku HALA TARGOWA.

tramwaj linii 2: z ul. Piłsudskiego (przed dworcem) w stronę pętli BISKUPIN. Należy wysiąść na przystanku GALERIA DOMINIKAŃSKA i przejść zgodnie z mapką poniżej.

Rozmieszczenie przystanków koło Dworca Głównego PKP:


Wyświetl większą mapę

 

Dojście z przystanku HALA TARGOWA i GALERIA DOMINIKAŃSKA:


Wyświetl większą mapę