Pomiń menu

Eurolider – konkurs Ministerstwa Rozwoju Regionalnego

Zapraszamy do zapoznania się z informację o konkursie EUROLIDER 2009, jaką przesłało nam Ministerstwo Rozwoju Regionalnego:

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego zaprasza do zgłaszania kandydatów w Konkursie o Nagrodę Ministra Rozwoju Regionalnego EUROLIDER 2009. Poszukiwane są osoby, które działają na rzecz lokalnego rozwoju i lokalnych społeczności, wykorzystując w tym celu szerokie możliwości, jakie stwarzają Fundusze Europejskie.

Ministerstwo pragnie w ten sposób wyróżnić osoby najbardziej zaangażowane w realizację projektów. Nagrodzić ich kreatywność, aktywność i ciężką pracę. Jeśli zetknęli się Państwo z takimi osobami, gorąco zachęcamy do zgłaszania kandydatów. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go na adres Ministerstwa Rozwoju Regionalnego. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 6 marca 2009 r.

Szczegółowe informacje o Konkursie o Nagrodę Ministra Rozwoju Regionalnego, w tym regulamin i formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronach internetowych www.mrr.gov.pl i www.funduszeeuropejskie.gov.pl.

Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi podczas II Forum Funduszy Europejskich, które odbędzie się 7-8 maja 2009 r. w Warszawie.

Zachęcamy do zgłaszania kandydatów!