Pomiń menu

Zapraszamy na webinarium „Jak skutecznie kandydować w wyborach”

Wybory

Zapraszamy na kolejne szkolenie internetowe webinarium poświęcone tematyce wyborczej. Tematem webinarium będzie „Jak skutecznie kandydować w wyborach? „Tym razem dowiecie się o arytmetyce wyborczej, wpływie okręgów wyborczych i sposobie wyborów na liczbę głosów, które trzeba otrzymać aby zostać radnym/radną. Dowiecie się jak skutecznie kandydować w wyborach, jak prowadzić kampanię wyborczą i jak przygotować się do kwestii formalnych. Czy lepiej na listach partii czy tworzyć własne komitety? Czy można zapobiegać marnowaniu głosów wyborczych?

Webinarium odbędzie się we wtorek 8 maja w godzinach od 19.00 do 20.30.

Już teraz możesz się zarejestrować pod tym adresem

Zarejestruj się na webinarium

Następnie we wtorek możesz wejść na webinarium klikając w adres w potwierdzeniu rejsetracji lub klikając w poniższy adres

Wejdź na webinarium

 

Webinarium poprowadzi dr Adam Gendźwiłł – doktor socjologii, asystent w Zakładzie Rozwoju i Polityki Lokalnej na Wydziale Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego. Był stypendystą programu Fulbrighta na Wydziale Nauk Politycznych na Northwestern University (Evanston, USA). Jego zainteresowania naukowe obejmują m.in. współczesne przemiany instytucjonalne systemów demokratycznych, partycypację społeczną, partie polityczne, politykę lokalną oraz metodologię badań sondażowych. Współautor raportu ” Przedstawiciele i rywale – samorządowe reguły wyboru”.

 

Zapraszamy

Zespół akcji Masz Głos