Pomiń menu

Debata z atrakcjami w Lubaczowie

 Na zaproszenie naszego Stowarzyszenia, które przygotowuje debatę z lubaczowskimi kandydatami do Sejmu, w poniedziałek 8 października w naszej siedzibie stawili się kandydaci komitetów wyborczych: PSL, PiS, LiD i PO. Nie zjawił się – mimo zaproszenia – nikt z „Samoobrony” (10 października kandydat Samoobrony Piotr Pacuła dostarczył materiały o sobie na naszą stronę oraz zadeklarował udział w debacie).
Podczas spotkania ustalono termin publicznej debaty z kandydatami na posłów na dzień 17 października. Odbędzie się ona w hali sportowej Gimnazjum Nr 2 w Lubaczowie (wejście od ul. Kopernika)o godz. 17:00. W trakcie spotkania zostanie poddana próbom wydolność intelektualna i fizyczna naszych kandydatów na Wiejską. Zapewniamy, że nie będą się nudzić ani sami kandydaci, ani publiczność. Będzie na serio i nieco z przymrużeniem oka. Żadnych napuszonych przemówień i pustych sloganów. Tylko konkrety i sprawdzalne fakty. Będzie można także 
zadać kandydatom  pytania. A po spotkaniu odbędzie się  treningowe głosowanie zanim 21 października zostaną otwarte lokale wyborcze.

Rok temu w tym samym miejscu zorganizowaliśmy dwie debaty przed wyborem Burmistrza Lubaczowa. Obie debaty cieszyły się dużym zainteresowaniem wyborców i gromadziły za każdym razem po kilkaset osób na hali sportowej. Mamy nadzieję, że i tym razem nie będzie inaczej. Debata będzie na żywo transmitowana przez Twoje Radio Lubaczów.

Więcej informacji tutaj.

Stowarzyszenie Edukacja Dla Rozwoju