Pomiń menu

Stowarzyszenie Civitas organizuje debatę z prezydentem Dąbrowy Górniczej

 

Już po raz drugi  Stowarzyszenie Civitas bierze udział w akcji „Masz głos masz wybór.” W związku z tym  także w tym roku serdecznie zapraszamy mieszkańców naszego miasta na organizowaną przez nas debatę z prezydentem Dąbrowy Górniczej Zbigniewem Podrazą.

Spotkanie odbędzie się w Sali Audytorium Maximum Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej dnia 15 maja  2008r.

Będzie ono kontynuacją  naszych  działań zmierzających do usprawnienia przepływu informacji pomiędzy mieszkańcami miasta a samorządem. Podczas spotkania  prezydent miasta   z podpisanej w zeszłym roku deklaracji wybierze  te działania, które zamierza  przeprowadzić w drugim roku swojej kadencji, opowie też o tym co nowego dzieje się aktualnie w mieście,

Mieszkańcy Dąbrowy Górniczej trakcie debaty będą mieli także możliwość zadania prezydentowi pytań dotyczących nurtujących ich problemów, a leżących w kompetencjach prezydenta i lokalnych władz i instytucji samorządowych.

Spotkanie to ma przede wszystkim na celu uświadomienie lokalnej społeczności, że  powinniśmy się przyglądać działaniom wybranych przez nas przedstawicieli nie tylko w okresie wyborów, lecz przez całą kadencję.

 

 

Stowarzyszenie CIVITAS