Pomiń menu

Spotkanie z Wójtem Gminy Tarnów

 8.05. 2008 roku w sali konferencyjnej siedziby Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Aktywizacji Regionalnej "OSAR" w Tarnowie odbyło się spotkanie z Wójtem Gminy Tarnów, panem Grzegorzem Koziołem. Spotkanie to odbyło się w ramach akcji "Masz głos, masz wybór". Na spotkanie, oprócz wójta, zaproszeni zostali przedstawiciele innych organizacji (Młodzieżowa Rada Miasta, Stowarzyszenie "Wierni") oraz przedstawiciele władzy lokalnej (pojawiła się radna Sejmiku Woj. Małopolskiego, pani Barbara Geras). W spotkaniu oczywiście uczestniczyli też mieszkańcy Gminy Tarnów, oraz Miasta Tarnowa. Ogólnie obecnych było 41 osób. Spotkanie przebiegało w przyjaznej atmosferze, i trwało ponad dwie godziny. Pan wójt chetnie i bardzo szczegółowo odpowiadał na wszystkie zadane mu pytania, pozytywnie wypowiadał sie równiez o przeprowadzanej przez nas akcji. Spotkanie zakończyło sie podpisaniem przez pana wójta deklaracji, w której zobowiązał się do ukończenia do końca roku 2008 Ośrodka Zdrowia w Koszycach Małych, oraz do ukończenia budowy centrum wsi Wola Rzędzińska. Te właśnie inwestycje będzie monitorować nasze stowarzyszenie. Wójt wyraził również chęc dalszej współpracy z naszym stowarzyszeniem. Niestety, zawiodła lokalna telewizja, która miała przeprowadzić relację ze spotkania (ponoć kłopoty techniczne). Informacje dotyczące spotkania oraz zobowiązań wójta zostaną jednak przekazane społeczeństwu w lokalnej prasie.

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Aktywizacji Regionalnej "OSAR"