Pomiń menu

Spółdzielnia Socjalna RedHead – podjęte działąnia – maj 2008

Do końca maja br. nie odbyło się w ramach akcji "Masz głos masz wybór" spotkanie – debata Prezydenta Bytomia, pana Piotra Koja z mieszkańcami. Odbywają się natomiast, z inicjatywy Prezydenta regularne, cykliczne spotkania z mieszkańcami poszczególnych dzielnic. Na te właśnie spotkania zaprosił nas z polecenia pana Prezydenta, jego asystent pan Łukasz Wiejacha. Podczas osobistego spotkania w UM Bytom, pan Łukasz Wiejacha przyjął naszą prośbę o sprecyzowanie, które z problemów, pojawiające się na tych spotkaniach, zostaną rozwiązane w roku bieżącym; jakie, ze złożonych obietnic przedwyborczych, realizuje pan Prezydent. Do dzisiejszego dnia Spółdzielnia Socjalna RedHead nie otrzymała żadnej informacji.

W związku z tym przypomnimy deklaracje przedwyborcze Prezydenta, oraz przedstawimy zgłaszane przez mieszkańców potrzeby. W tym celu rozpoczynamy publikację:
– relacji z publicznych spotkań Prezydenta z mieszkańcami,
– sprawozdań Sesji Rady Miasta
– relacji z cotygodniowych spotkań Prezydenta z mediami

Zawrzemy w nich materiały dźwiękowe, filmowe, oraz fotograficzne.

Forum udostępnimy do swobodnej dyskusji mieszkańców. Do udziału zaprosimy Prezydenta miasta Bytomia pana Piotra Koja, pełniącą obowiązki rzecznika prasowego UM Bytom panią Katarzynę Krzemińską – Kruczek, oraz radnych.

Spółdzielnia Socjalna RedHead