Pomiń menu

Mili goście w Przygodzicach

 27 sierpnia 2008 r. Agroturystyczne Stowarzyszenie Ziemi Ostrowsko Ostrzeszowskiej „w Siodle” z Przygodziczek miało przyjemność gość Karolinę Błachnio ze Stowarzyszenia „Szkoła Liderów” oraz Marka Solon-Lipskiego z Fundacji im. Stefana Batorego z Warszawy.

Goście zwiedzili Chatę Regionalną, gdzie poznali historię Przygodzic, zwiedzili znajdujące się tam wystawy po czym w Gminnym Ośrodku Kultury rozmawialiśmy o Akcji „Masz głos, masz wybór”, w której uczestniczy nasze Stowarzyszenie. Obejrzeliśmy pokonkursową wystawę prac plastycznych z konkursu „Gdy będę Wójtem, to w mojej miejscowości…”

Po czym, już w Przygodziczkach,  mówiliśmy o naszych działaniach, o tym co sprawia trudności ale i chwaliliśmy się sukcesami.

Gości zauroczyła Dolina Baryczy, Przygodzice i Przygodziczki. Wyrazili również uznanie dla działań Stowarzyszenia,  podejmowanych i realizowanych inicjatyw.

Kilka godzin spotkania w bardzo miłej, koleżeńskiej atmosferze minęło bardzo szybko.Za szybko, gdyż wspólnych tematów dotyczących pracy organizacji pozarządowych było jeszcze wiele…

Info wraz z kilkoma zdjęciami jak zawsze, na stronie www.przygodzice.pl

/es/

Agroturystyczne Stowarzyszenie Ziemi Ostrowsko Ostrzeszowskiej "w Siodle"