Pomiń menu

"Pociągiem szybciej!" – Przejad pociągiem po torach Wrocławia 11 października.

W imieniu wrocławskich organizacji pozarządowych zrzeszonych w Koalicji „Wrocław: Wspólna Sprawa”, działających w ramach ogólnopolskiej akcji „Masz głos ,masz wybór” organizowanej przez Fundację im. Stefana Batorego i Stowarzyszenie Szkoła Liderów, chcemy serdecznie zaprosić wszystkich zainteresowanych na wycieczkę pociągiem na trasie wokół  Wrocławia, która odbędzie się w dniu 11 października  2008 roku  pod hasłem „Pociągiem szybciej”.    

Pobierz program wycieczki.

Celem przygotowanego przez nas przejazdu jest bezpośrednie pokazanie możliwości, jakie stwarza nam już istniejąca sieć infrastruktury kolejowej do alternatywnych form komunikacji zbiorowej na terenie aglomeracji wrocławskiej.    

Podczas przejazdu przeprowadzony zostanie konkurs wiedzy o samorządzie lokalnym. Konkurs skierowany jest do wszystkich osób zainteresowanych sprawami samorządu terytorialnego ze szczególnym uwzględnieniem młodzieży.

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj

Zadbamy także o odrobinę rozrywki – zachęcamy do uczestnictwa w happeningu, który będzie się odbywał w środkowym wagonie.

W trakcie przejażdżki oraz bezpośrednio po niej istnieje możliwość rozmowy z przedstawicielami organizacji zrzeszonych w Koalicji.

W razie pytań proszę o kontakt ze mną pod numerem 501724191.

koordynator działań Koalicji

Ewa Klaudia Pietkiewicz