Pomiń menu

Dąbrowa Gornicza- kolejna debata z prezydentem

 20 listopada o godz.10.00 w Sali Audytorium Maximum Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej  Stowarzyszenie Civitas organizuje  kolejną debata prezydenta miasta Zbigniewa Podrazy z mieszkańcami, podsumowująca  dwa  lata jego urzędowania.                                                      

Z powodu  serii innych spotkań z mieszkańcami jakie prezydent w najbliższym czasie zaplanował był to jedyny możliwy termin na zorganizowanie tej debaty. Zaproszenia na spotkanie skierowaliśmy  także  bezpośrednio do dyrektorów szkól ponadgimnazjalnych i uczelni wyższych.  Zależy nam na aktywnym udziale młodzieży w  debacie, bo to przecież oni, uczniowie i studenci, jako potencjalni przyszli wyborcy, powinni  uczestniczyć  w życiu lokalnej społeczności i mieć świadomość  możliwości wpływania na zmianę otoczenia i obraz ich miasta.                                                              

Formuła naszych spotkań jest niezmienna. Po przedstawieniu wyników monitoringu odbywa się otwarta  debata  z prezydentem. Każdy może zadać pytanie i uzyskać na nie odpowiedź. Będą tez przygotowane ankiety, na których obecni będą mogli wypowiedzieć się m.in.czy  ich zdaniem komunikacja pomiędzy mieszkańcami a władzami samorządowymi jest wystarczająca i czy są zadowoleni z kontaktów z lokalnymi  urzędami  i urzędnikami.
Alicja Kowalska                                             


Stowarzyszenie CIVITAS