Pomiń menu

Zaproszenie na debatę z Radnymi Miasta Kętrzyn

 Zaproszenie
na debatę z Radnymi Miasta Kętrzyn

26 maja  w Gimnazjum nr. 2 im. Jana Pawła II w Kętrzynie odbędzie się debata z Radnymi Miasta Kętrzyn Krzysztofem Bućko i Andrzejem Niedźwiedzkim na temat Statutu Miasta i Ustawy o Samorządzie Terytorialnym. Podczas spotkania Radni przedstawią zadania samorządu na najbliższy rok. Mieszkańcy będą mogli odnieść się do programu zaproponowanego przez Radnych, zadać im pytania, poprosić o wyjaśnienia, jak również zaproponować własne działania.

Debatę organizuje Stowarzyszenie Wspierania Edukacji „ABAKUS” z Kętrzyna  w ramach ogólnopolskiej akcji „Masz głos, Masz wybór” ze współpracą Fundacji Batorego oraz Stowarzyszenia Szkoła Liderów. Debatę poprowadzi wolontariusz Robert Jastrzębski.

Stowarzyszenie ABAKUS w kampanii "Pępek Europy"

Stowarzyszenie Wspierania Edukacji „ABAKUS” z Kętrzyna  w ramach ogólnopolskiej akcji „Pępek Europy” wraz ze współpracą Fundacji Batorego oraz Stowarzyszeniem Szkoła Liderów zaprasza do brania udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego które odbędą się 7 czerwca 2009r. Grozi nam najniższa frekwencja w całej Europie, ostatnie badania wskazały, że jedynie 13% osób ma zamiar uczestniczyć w wyborach. To wstyd, musimy to wspólnie zmienić !

Dlatego Robert Jastrzębski ze Stowarzyszenia Wspierania Edukacji „ABAKUS” oraz Radni zapraszają wszystkich do brania udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego które odbędą się 7 czerwca 2009r.

Pamiętajmy że każdy głos się liczy !

 

"ABAKUS"