Pomiń menu

Oferta Masz Głos 2021

Oferta Masz Głos 2021

Wsparcie regionalne

Praca w grupach regionalnych to podstawowe wsparcie w Masz Głos. Grupami kierują koordynatorzy, z którymi uczestnicy pracują nad:

  • planami i realizacją działań społecznych,
  • diagnozowaniem lokalnych potrzeb,
  • współpracą z władzami lokalnymi.

Uczestnicy wybierają grupę regionalną przy zapisywaniu się do akcji Masz Głos, a jeśli uczestniczą w programie już kolejną edycję, wystarczy, że wejdą do panelu na swoje konto i dopiszą się do grupy regionalnej na bieżącą edycję.

Wsparcie tematyczne

W odpowiedzi na wyzwania związane z COVID-19 w tym roku wprowadzamy dodatkową pomoc wokół wybranych tematów partycypacyjnych, np. ochrony drzew, przestrzeni publicznej, dostępności, strategii rozwoju gmin, działań młodzieżowych. Listę wiodących tematów edycji stworzymy w oparciu o zadeklarowane przez zapisujących się do akcji propozycje działań. Wsparcie kierujemy zwłaszcza do bardziej doświadczonych uczestników oraz do tych, którym zależy na częstszej pracy z uczestnikami z innych części Polski zajmującymi się podobnymi tematami.

W ramach wsparcia tematycznego:

  • spotkacie się online z ekspertami m.in. z zakresu prawa, administracji publicznej, komunikacji,
  • możecie uczestniczyć w spotkaniach networkingowych z uczestnikami prowadzącymi podobne działania oraz z doświadczonymi praktykami partycypacji,
  • możecie wziąć udział w dodatkowych konsultacjach eksperckich, otrzymać ekspertyzy.

Zobacz, co jeszcze daje udział w Masz Głos

Do 8 marca 2021 trwa nabór do nowej edycji Masz Głos. Zapisz się! Udział w akcji Masz Głos jest całkowicie bezpłatny!