Pomiń menu

Samorząd Cafe w Tychach 17 i 18 czerwca 2009

 

W ramach akcji "Masz Głos, Masz Wybór" zarząd stowarzyszenia zaprasza na dwa spotkania pt."Samorząd Cafe", gdzie przy kawie i herbacie będziemy rozmawiać o lokalnych problemach społecznych i sprawach samorządu. Pierwsze spotkanie odbędzie się 17 czerwca o godzinie 17oo w Kawiarni Domu Parafialnego przy parafii Bł. Karoliny Kózkówny w Tychach ul. ks. Tischnera 50.  Drugie spotkanie odbędzie się 18 czerwca o godzinie 1700 w Sali Gospodyń Wiejskich  w dzielnicy tzw. JUW-e czyli Jaroszowice, Urbanowice, Wygorzele. Na oba spotkania serdecznie zapraszamy  wszystkich mieszkańców naszego miasta.

Poniżej program spotkania:

– prezentacja multimedialna na temat akcji "Masz Głos, Masz Wybór",

– panel dyskusyjny z udziałem lokalnych liderów społecznych,

– spotkanie przy kawie z radnymi naszego miasta,

– dyskusje w stolikach tematycznych (sport, bezpieczeństwo, edukacja, kultura).

Do udziału w spotkaniu serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego miasta.

 

Stowarzyszenie Tychy Naszą Małą Ojczyzną