Pomiń menu

KONCERT Aktywnych Młodych Obywateli w LubaszuZapraszamy 22 października br. o godz. 17.00 na Salę Wiejską (w Domu Strażaka) w Lubaszu na KONCERT połączony z uroczystym finałem konkursu i działań odbywających się od września pod wspólnym hasłem "Aktywny Młody Obywatel (AMO) 2009.

Celem projektu AMO 2009 wspieranego przez Fundację Batorego w ramach akcji „Masz głos, masz wybór” oraz Fundację J&S Pro Bono Poloniae jest promocja aktywności obywatelskiej i społecznej wśród młodzieży a także zachęcenie młodzieży do uczestniczenia w ciekawych zajęciach pozaszkolnych oferowanych w Lubaszu, Czarnkowie i okolicach przez różne instytucje samorządowe oraz organizacje społeczne a także pomoc w realizacji własnych pomysłów na organizację czasu wolnego i tworzeniu oddolnych inicjatyw młodzieżowych.

W ramach Koncertu AMO 2009 zagrają: Zespół SMOKE z Lubasza oraz FOLK MACHINA z Piły. Poza tym młodzi aktywni (i kreatywni) obywatele z Lubasza, Czarnkowa i okolic zaprezentują swoje inicjatywy i działania, laureaci konkursu na najciekawszy artykuł nt. „Co ciekawego dzieje się lub szykuje w mojej okolicy” oraz najlepszą oddolną inicjatywę młodzieżową otrzymają nagrody, natomiast 50 pierwszych osób które przybędą na koncert otrzymają drobny upominek. Wszystkich (a szczególnie młodych) serdecznie zapraszamy.

Jednocześnie dziękujemy Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Lubaszu oraz Samorządowi Gminy Lubasz za udostępnienie miejsca i pomoc w organizacji koncertu.

Organizatorzy: Stowarzyszenie Bliżej Siebie i Natury oraz Czarnkowsko-Trzcianecka LGD

 

Stowarzyszenie Bliżej Siebie i Natury