Pomiń menu

Włocławek: Koncert na Finał

10 lipca w Pubie „Warka” odbędzie się impreza zamykająca projekty realizowane w roku szkolnym 2009/2010 przez Młody Włocławek. Wystąpią: The Bridge, Too Hot To Stop oraz zwycięzcy Turnieju „Karaoke w Londonie”. Początek o godz. 17:00, wstęp wolny.

 

Młody Włocławek w trakcie imprezy zaprasza na: Finał „Młodych talentów 2010”, podsumowanie Akcji „Gdziekolwiek będziesz – zagłosuj” i „Zmień lokal na wyborczy” oraz na zamknięcie Projektu pt. „Koleś – nie bierz!”, którego koordynatorem jest Michał Cieśliński. Projekt ten przeprowadzony był‚ w wielu krajach europejskich m.in. Francja, Wielka Brytania, Niemcy, Hiszpania. W trakcie projektu włocławska młodzież pomogła w rozpoznaniu problemu jaki występuje w naszym mieście. Przeprowadzone zostały warsztaty i szkolenia, a całość zakończy się koncertem podczas, którego zaprezentują się włocławskie młodzieżowe grupy muzyczne.
Dzień 10 lipca dla Projektu Włocławek jest jednocześnie inauguracja projektu „Wyraź siebie sobą”, którego koordynatorem jest Rafał Korasiewicz i oficjalne uruchomienie Inkubatora Inicjatyw Młodzieżowych oraz prezentacja działań w ramach Akcji „Masz głos, masz wybór”.
(g)

Stowarzyszenie Obywateli Projekt Włocławek