Pomiń menu

Mapa problemów gminy Dziadowa Kłoda

Szanowni Państwo,

niestety nie udało nam się w terminie przedstawić mapy problemów dla naszej gminy ale było kilka przyczyn, które to uniemożliwiły m.in. brak zaangażowania w takie inicjatywy mieszkańców oraz co może dziwić brak również wsparcia samorządu lokalnego.

Sama mapa problemów została opublikowana na naszej oficjalnej stronie stowarzyszenia "Libra": www.e-libra.org.pl lub można się z nią zapoznać klikając bezpośrednio link: http://modders.dmkhosting.net/csite/pliki/Wyniki%20ankiet%20LIBRA%20VI2010.pdf

Odnośnie samej ankiety, która została przygotowana na bazie 100 respondentów otrzymaliśmy względny pogląd na takie problemy jak: ocena jakości życia, lokalnej infrastruktury, nurtujące problemy etc. Zachęcam do zapoznania się z tekstem. 

Ważnym elementem o ile nie najważniejszym związanym z tą ankietą jest fakt zawiązania się INICJATYWY 2010. "To inicjatywa ludzi różnego wieku, zawodu czy przekonań, dla których wspólnym mianownikiem jest dobro i rozwój Gminy Dziadowa Kłoda. Narodziła się spontanicznie, nie ma w niej przesłanek personalnych, a jedynie chęć działania w ramach demokratycznych mechanizmów i możliwości w dążeniu ku lepszej przyszłości dla dobra wszystkich mieszkańców naszej gminnej społeczności". Mamy nadzieję tym samym, że nasze działania w akcji Masz Głos Masz Wybór będą zintensyfikowane, a w szczególności pozwolą podnieść świadomość, aktywność i odpowiedzialność lokalnego społeczeństwa związaną z nadchodzącymi wyborami samorządowymi. 

Stowarzyszenie na rzecz rozwoju Gminy Dziadowa Kłoda "Libra"