Pomiń menu

Kolsko: Zróbmy sobie wójtaPogoda coraz mniej słoneczna, urlop coraz krótszy, czas na powrót do codzienności. By go choć trochę zrekompensować mieszkańcom gminy Kolsko, powstała ankieta elektroniczna. Wypełnienie jej ma być zabawą, gdyż szukamy cech idealnego włodarza. Dotychczas skusiło się już 13 osób. Powstała całkiem ciekawa konstrukcja.

Gdyby już teraz „zbudować” idealnego wójta byłby on: …mężczyzną w wieku 35–50 lat. Mieszkającym na terenie gminy Kolsko, nie posiadającym doświadczenia zawodowego. Choć to się trochę kłóci, bo był przedsiębiorcą. Zarządzał także organizacją społeczną. Ma wyższe wykształcenie i zna języki obce (przynajmniej jeden). Jest żonaty, posiada dzieci. Jego religijność jest bez znaczenia. Wójt idealny jest uczciwy, wiarygodny i kieruje się dobrem gminy. Na swoim stanowisku zajmuje się przede wszystkim bezpieczeństwem i ochroną środowiska. Dba o równomierny rozwój gminy, jest wreszcie nowy, sprawiedliwy i …ogolony.

Do końca naszej ankietowej zabawy, czyli 10 września opis idealnego wójta może się zmienić. A jaki Twoim zdaniem jest ideał?

Ankieta dostępna pod adresem: http://moje-ankiety.pl/respond-1237.html 

Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Gminy Kolsko