Pomiń menu

Rozpoczecie działań akcji Masz Wybór w Wałczu

Niezależna grupa działająca na rzecz rozwoju miasta Wałcza i jego okolic w dniu 30 września 2010 roku rozpoczęła działania na terenie miasta Wałcza związane z akcją Masz Wybór.

W mieście zostały rozwieszone różnego rodzaju plakaty informujące o tym, że rozpoczęła się akcja i w najbliższym czasie w mieście będą organizowane dla mieszkańców i kandydatów tegoroczych wyborów a także obecnych polityków różnego rodzaju spotkania.

W mieście pojawiły się również naklejki informujące o całej akcji, natomiast do czytelni miejskich i biblotek trafiły zakładki do książek. Materiały te prowokują czytelnika między innymi do wejścia na stronę www.maszgłos.pl i refleksji na temat budowy społeczeństwa obywatelskiego. Zachęcają również mieszkańców do wzięcia czynnego udziału w wyborach samorządowych 2010 roku.

W najbliższym czasie do mieszkańców trafią również różnego rodzaju ulotki, które mają zachęcić kobiety i meżczyzn do kandydowania w wyborach. W późniejszym etapie akcja będzie zachęcała mieszkańców do pójścia do urn wyborczych.

Pamiętaj!!! Przyszłe radne i przyszli radni są tuż obok Ciebie. Obejrzyj się za siebie i przekonaj ich do kandydowania, badź sam zostań radnym.

Zapraszamy na www.maszgłos.pl

Niezależna Grupa na rzecz rozwoju miasta Wałcza