Pomiń menu

Akcja komunikacja w Gminie Mielnik – w wersji on-line

Wójt Gminy Mielnik zwykle przyjmuje mieszkańców w swoim biurze w Urzędzie. Tym razem usiadł przed komputerem i w czasie czatu odpowiadał na pytania internautów. To pierwsze tego typu spotkanie z Wójtem Gminy Mielnik w wirtualnej przestrzeni. Uczestnicy czatu ocenili bardzo pozytywnie taką formę kontaktu i sugerowali, by czaty z Wójtem odbywały się systematycznie raz na miesiąc.

Czat z Wójtem odbył się 8 czerwca w godzinach 10.00-11.30. Osoby, które w tym terminie nie mogły uczestniczyć w czacie, miały możliwość przesłać wcześniej pytania do Wójta przez specjalnie do tego celu uruchomiony formularz na stronie internetowej Urzędu Gminy. Zapis czatu został także opublikowany na stronie internetowej, tak, by każdy zainteresowany mógł zapoznać się z jego treścią.

Warto dodać, że wynikiem czatu z Wójtem, a dokładnie siły głosów zwłaszcza młodych uczestników tej rozmowy – jest koncert zespołu Enej, który odbędzie się w Mielniku już za niespełna miesiąc!

Kolejne spotkanie on-line z Wójtem Gminy Mielnik zaplanowano na 12 lipca w godzinach 19.00-20.30. Co zdziałamy tym razem?… 😉 Zapraszamy!

Odwiedź stronę www.mielnik.com.pl

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Mielniku