Pomiń menu

Legionowskie Starostwo – Urząd Przyjazny Mediom i Społeczeństwu

 

Legionowskie Starostwo – Urząd Przyjazny Mediom i Społeczeństwu

 

Starostwo Powiatowe w Legionowie znalazło się wśród instytucji nominowanych w plebiscycie "Urząd Przyjazny Mediom i Społeczeństwu", organizowanym w ramach Programu „Akademia Urzędnika Samorządowego” przez Warszawską Grupę Doradców PR. .

 

 

Plebiscyt „Urząd Przyjazny Mediom i Społeczeństwu” ma przyczynić się do poprawienia kontaktów urzędów z mediami, a za ich pośrednictwem ze społecznościami lokalnymi mazowieckich gmin. Plebiscyt jest okazją do przedstawienia opinii publicznej przykładów do naśladowania – urzędów i samorządowców, którzy mogą być wzorem do naśladowania.

Ważnym celem Plebiscytu „Urząd Przyjazny Mediom i Społeczeństwu” jest również docenienie pracy dziennikarzy lokalnych i obywatelskich. Jury plebiscytu to dziennikarze. To przedstawiciele kilkuset redakcji lokalnych będą bowiem mogli oddać swój głos i zdecydować o tym, kto zasłużył na nagrodę. Zrobią to w lutym 2012 w 6 kategoriach:

•medialny prezydent,
•medialny burmistrz,
•medialny starosta,
•medialny wójt,
•najlepsza strona WWW urzędu,
•Rzecznik Prasowy Roku 2011.

Rozstrzygnięcie plebiscytu nastąpi na przełomie lutego i marca 2012 roku podczas konferencji prasowej połączonej z wręczeniem nagród specjalnych. Laureaci zostaną uhonorowani pamiątkowymi statuetkami i ekskluzywnie wydanymi książkami Partnera Plebiscytu – Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne. Więcej informacji na temat plebiscytu oraz projektu Akademia Urzędnika Samorządowego można znaleźć na stronie internetowej WGD PR.

 

Legionowskie Stowarzyszenie AMICUS