Pomiń menu

W ubiegły piątek, 20 stycznia, w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie odbyła się odprawa służbowa podsumowująca funkcjonowanie szkoły w 2011 roku.

 

W ubiegły piątek, 20 stycznia, w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie odbyła się odprawa służbowa podsumowująca funkcjonowanie szkoły w 2011 roku.

W odprawie, oprócz przedstawicieli kadry dydaktycznej i pracowników, uczestniczyli także zaproszeni goście: Członek Zarządu Powiatu Legionowskiego Janusz Kubicki oraz Komendant Powiatowy Policji w Legionowie insp. Wojciech Wołkowicz.

Odprawę rozpoczął Komendant Centrum Szkolenia Policji insp. dr Roman Stawicki. Podsumowując 2011 rok przedstawił m.in. dokonania w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi, współpracy międzynarodowej, a także stan przygotowań szkoły do realizacji zadań związanych z Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej EURO 2012. Przypomniał też o zaangażowaniu nauczycieli CSP w szereg przedsięwzięć, mających na celu popularyzowanie dobrych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa i porządku publicznego wśród społeczności miasta i gminy Legionowo oraz powiatu Legionowskiego.
Dokonując oceny 2011 roku, Komendanci wielokrotnie podkreślali ogromne zaangażowanie kierowników i kadry w realizację różnorodnych przedsięwzięć. Wskazywali też na efektywną współpracę z przewodniczącymi organizacji związkowych funkcjonujących na terenie CSP.

Miłym akcentem odprawy było wręczenie listów gratulacyjnych i kwiatów osobom, które w minionym roku wykonywały szczególnie odpowiedzialne zadania.

 

 

Legionowskie Stowarzyszenie AMICUS