Pomiń menu

W Korfantowie wręczyli „Wojciecha – 2011”

W dniu 26 kwietnia br w siedzibie Fundacji „Przyszłość i Rozwój” na rzecz Gminy Korfantów odbyło się wręczenie Statuetki „Wojciech 2011”.

Najwięcej głosów otrzymała pani Maria Czerner lekarka z Korfantowa zaangażowana nie tylko w leczenie, ale i pomoc swoim pacjentom. Co ciekawe pani Maria uprawia biegi i ma na swoim koncie ukończone trzy maratony. Gratulujemy! Ponadto pan Marek Misztal, pani Maria Piechnik i pan Adam Surzyn  otrzymali okolicznościowe dyplomy, a arcymiłym akcentem było wręczenie Przedszkolakom z Przechodu tytułu „Wojtusie 2011” nagrody pozaregulaminowej wraz ze słodyczami i owocami ufundowanymi przez miejscowych kupców pp. Halinę Szkolną, Krzysztofa Kozłowskiego i Zdzisława Kowalskiego. Było wiele radości, a maluchy na tę okazję przygotowały występ.  Szczególnie serdecznie Prezes Fundacji podziękował państwu Annie Ziółkowskiej-Woźny i Tomaszowi Woźnemu za wsparcie jakie od ich firmy otrzymuje fundacja.

– Okazuje się, że można zrobić coś bezinteresownie, dawać coś z siebie innym –powiedział Ryszard Nowak – świadczy o tym ta impreza, dlatego podziękowania należą się wszystkim.

Maluchy również wylosowały wśród głosujących na „Wojciecha – 2011” tych którzy skorzystają bezpłatnie z usług Studia Urody „Aneta” z Korfantowa i „Lucyna” Salonu Kosmetycznego z Korfantowa wśród wylosowanych osób znajduję się: Magdalena Wójtowicz z Korfantowa, Diana Giza z Korfantowa, Krystyna Yatsyga z Korfantowa i Jolanta Ptak z Korfantowa.

Impreza stała się okazją spotkania z radnymi, którzy włączają się w akcję Masz Głos, Masz Wybór: Anną Bardoń-Łaszczewską, Ryszardem Huzarem, Andrzejem Kruczkiewiczem, Teresą Mizerą, Mariuszem Żabińskim, uczestniczył w nim także przedstawiciel burmistrza, sekretarz urzędu Jarosław Szewczyk.

Na koniec wszyscy raczyli się kawą, napojami i tortem pokrojonym przez panie Marię Czerner i Annę Ziółkowską Woźny!