Pomiń menu

Masz Głos Masz Wybór na II Imieninach Haliny w Halinowie

Realizowana przez Gminne Centrum Informacji w Halinowie akcja Masz Głos, Masz Wybór zostanie zaprezentowana podczas imprezy „II Imieniny Haliny w Halinowie”. Akcja Masz Głos, Masz Wybór skierowana jest do wszystkich Mieszkańców Gminy Halinów w ramach polepszenia komunikacji między samorządem terytorialnym a lokalną społecznością.

Już drugi rok z rzędu w dniu 1 lipca obchodzić będziemy „Imieniny Haliny w Halinowie”, organizowane przez Gminne Centrum Informacji w Halinowie. Na uroczystość zaproszone zostały przede wszystkim Solenizantki oraz mieszkańcy Halinowa. Impreza odbędzie się tradycyjnie na terenie Gminnego Centrum Kultury w Halinowie (przy ul. 3 Maja – teren dawnej szkoły).

W programie plenerowym imprezy przewidziano zarówno coś dla ciała, jak i ducha. Uczestnicy Imienin będą mogli porozmawiać z samorządowcami, wysłuchać specjalnego występu muzycznego, oraz skosztować imieninowych rozmaitości.

Na zakończenie przewidziano wspólne zdjęcie oraz tradycyjne sadzenie kwiatów, które ozdobią park na terenie Gminnego Centrum Kultury.

Dla wszystkich solenizantek przewidziano okolicznościowe upominki.

Gminne Centrum Informacji w Halinowie

 

http://www.halinow.pl/135-Prezentacjanewsa-578-p_1.htm