Pomiń menu

Masz Głos Masz Wybór na II Imieninach Haliny w Halinowie

1 lipca Panie o imieniu Halina z gminy Halinów wyruszyły na świętowanie do Gminnego Centrum Kultury, gdzie po raz drugi odbyła się organizowana przez Gminne Centrum Informacji huczna impreza imieninowa. Na uroczystość zaproszone zostały przede wszystkim Solenizantki oraz mieszkańcy Halinowa.

Burmistrz Halinowa i Kierownik Gminnego Centrum Informacji wręczyli wszystkim Halinom prezenty i złożyli życzenia oraz rozpoczęli uroczyste „Sto lat” na cześć Solenizantek.

Biesiadowano przy suto zastawionym stole oraz przy akompaniamencie zespołu Anny Szulim, a także Tomasza Nowaka, który grając na akordeonie poderwał do wspólnego śpiewu kilkadziesiąt Halinek.

W programie plenerowym przewidziano również prezentację akcji Masz Głos, Masz Wybór. Uczestnicy spotkania mieli okazje zapoznać się z projektem akcji, porozmawiać z samorządowcami jak również otrzymać materiały dotyczące pracy naszego samorządu. Rozdawane były informacje o sesjach i komisjach, Karta Praw Mieszkańca, Biuletyn Informacyjny Halinowa, kontakty do radnych miasta i poszczególnych sołectw. Akcję Gminnego Centrum Informacji wspierał Burmistrz Halinowa Adam Ciszkowski.

Dorota Górska