Pomiń menu

Znamy już harmonogram dyżurów!

W najbliższą sobotę (tj. 21 lipca br.) mieszkańcy Zamościa obchodzić będą Święto Samorządu Lokalnego. Obchody odbędą się podczas dużej, międzynarodowej imprezy jaką jest od lat organizowany EUROFOLK.

W ramach przygotowań członkowie Stowarzyszenia „Projekt-Europa” przygotowali grę planszową „Honorowy Prezydent”, dodrukowali Karty Praw Mieszkańca, przygotowali kurs obsługi serwisu naprawmyto.pl, zamówili specjalne przypinki dla osób, które podczas imprezy założą konto w serwisie, dodadzą alert lub też poprą jeden z już dodanych przez innych użytkowników.

W ramach podjętych działań organizacyjnych członkowie stowarzyszenia wspólnie z Przewodniczącym Rady Miasta Zamość Janem W. Matwiejczukiem stworzyli również harmonogram dyżurów radnych. Zgodnie z opracowanym planem dyżury w następujących godzinach pełnić będą:

11:00 – 12:00
1. Leszek Łuczka
2. Wiesław Nowakowski
3. Rafał Zwolak
4. Wanda Sędłak
5. Jerzy Zacharow
6. Marta Pfeifer
12:00 – 13:00
1. Joanna Budzyńska
2. Jan W. Matwiejczuk
3. Wiesław Nowakowski
13:00 – 14:00
1. Wiesław Nowakowski
2. Jan Matwiejczuk

Dziękujemy szczególnie panu Wiesławowi Nowakowskiemu oraz panu Janowi W. Matwiejczukowi za aktywne włączenie się w obchody Święta Samorządu Lokalnego, a także władzom Miasta, jak i urzędnikom.