Pomiń menu

Członkowie Grupy Dialogu Społecznego i zaproszeni goście dostępni dla mieszkańców

Od końca września w Białogardzie Grupa Dialogu Społecznego która zrzesza mieszkańców a także osoby które pełnią funkcje obywatelskie rozpoczęła swoje dyżury.

Pierwszymi i najważniejszymi działniami jakie podęła grupa było stworzenie Punktu Informacji Obywatelskiej który ma na celu spotkania z mieszkańcami którzy zgłaszają się z różnymi problemami  z którymi nie wiedza gdzie sie udać. Grupa pomaga i stara sie pokierować mieszkańców do odpowiednich osób czy też służb kompetentnych do rozwiązania ich problemu.  Dodam, iż na początku sierpnia został wydany przez Urząd Miasta Informator Dialogu Społecznego gdzie możemy znaleźć  min. dane teleadresowe instytucji i osób odpowiedzialnych za funkcjonowanie naszego miasta.

Pierwszym gościem jaki został zaproszony do wspólnych dyżurów była Pani Jolanta Pniewska- dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Białogardzie.

 Do prac grupy również został zaproszony koordynator akcji MGMW w Białogardzie Wojciech Kraszewski.

Informator Dialogu Społecznego został zamieszczony w jednym ze wcześniejszych wpisów. – Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z publikacją.