Pomiń menu

Słyszycie nas, to – „Echo Niewodnicy”

W poniedzialek 24 czerwca ukazała się kolejna gazetka "Echo Niewodnicy" nr 32, której wydawcą jest Stowarzyszenie Przyjaciół Niewodnicy.

A w nim między innymi można poczytać o nagrodzie Super Samorzad 2012 , o tym że SPN zostało docenione na szczeblu ogólnopolskim, a także Wspólna Przestrzeń to z kolei duzy artykuł o zadaniach realizowanych przez SPN w roku bieżącym w ramach akcji Masz Głos, Masz Wybór.

Ponadto artykuł o naszym znaczacym udziale w XII Ogólnopolskim Spotkaniu Organizacji Działających na Obszarach wiejskich – Maróz 2013.

Takiego nasycenia tematyką „maszglosową” w naszej gazetce jeszcze nigdy nie było. Naklad 600 egzemplarzy, gazetka bezpłatna o zasiegu lokalnym , gminnym. Jest o czym poczytać. Rozchodzi sie jak ciepłe bułeczki. Gazetka w gminie Turośń Kościelna traktowana jest jako opiniotwórcza i ma ugruntowane swoje miejsce w spolecznosci lokalnej. Kilka egzemplarzy podrzucimy naszym koordynatoroma a także przyjaciołom Niewodnicy i znajomym z Fundacji Batoregoa a także tym z Polski, ktorzy nas o to poproszą.