Pomiń menu

Otwarcie działu „Pytania do Urzędu Gminy Luzino”

Miło nam poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z Urzędem Gminy w Luzinie w zakresie odpowiadania na pytania mieszkańców za pośrednictwem forum dyskusyjnego Twoje-Luzino.pl.

Od teraz nie wychodząc z domu będzie można zadać pytanie dotyczące Gminy Luzino. Odpowiedzi udzielać będą z zależności od jego tematyki odpowiedni pracownicy Urzędu Gminy.

Wczoraj zakończyło się uzgadnianie spraw organizacyjnych z Urzędem Gminy w Luzinie. Osobą z ramienia urzędu współpracującą ze stowarzyszeniem Aktywni Mieszkańcy jest Zastępca Wójta Gminy Luzino Pani Marzena Meyer. Aby zarządzanie nową funkcją przebiegało sprawnie i bez problemów, mieszkańcy odpowiadając na pytania muszą przestrzegać regulaminu działu. Ponadto pytania przed publikacją przechodzą weryfikację ze względu na merytoryczność i rzeczowość treści pytania oraz zgodność z regulaminem.

Celem powstawiania działu jest wzmocnienie dialogu organów Gminy Luzino z mieszkańcami poprzez możliwość bezpośredniego zadawania pytań przez mieszkańców w komfortowy dla obu stron sposób.Od teraz mieszkańcy. Otwarcie działu nastąpi w poniedziałek. Tematyka pytania powinna być związana z działalnością i organizacją Urzędu Gminy. Pytania dotykające kwestie lokalnej polityki nie będą publikowane. W ten sposób chcemy zachować neutralność polityczną działu. Otwarcie działu planowane jest na najbliższy poniedziałek. W związku z tym wydarzeniem zorganizowaliśmy kolejną akcję kolportażu ulotek do mieszkańców gminy.

Link do działu „Pytania do Urzędu Gminy Luzino”: http://twoje-luzino.pl/viewtopic.php?p=8586#8586

P1140323 P1140324