Pomiń menu

Razem robimy coraz więcej!

W ramach zadania zróbmy to razem sołectwo sułkowice już biega, aktywnie spędza czas z Miłośnikami Aktywnego Wypoczynku  - biorąc udział w wycieczkach a teraz czas na narty i nie tylko!.............

Już 15 grudnia organizujemy wyjazd do Białki Tatrzańskiej i do Terma Bania, kto chętny na białe szaleństwo może się zapisać u organizatorów. Ale to nie koniec naszej działalności. Sołectwo startuje w programie Małe Projekty i liczymy, że nasz projekt  zyska aprobatę i otrzymamy pieniądze na siłownię, fitness i świetlicę. To wszystko chcemy zrobić w naszej szkole, która od kilku lat już nie funkcjonuje. Liczymy na aktywność mieszkańców oraz lokalnych sponsorów. Dzisiaj tj. 08.12.2013 r. odbyło się zebranie wiejskie na którym mieszkańcy zostali zapoznani z nowym zadaniem – wszyscy byli bardzo zadowoleni, nie kryli zdumienia i radości na myśl o ożywieniu naszej szkoły i stworzeniu tam miejsca dla wszystkich mieszkańców – w tym także klubu seniora!!!!! Wszyscy nie kryjemy radości z udziału w kolejnym zadaniu i czekamy na wyniki. Będę na bieżąco informować!!  🙂