Pomiń menu

Debata z Posłem do Parlamentu Europejskiego w Sztumie

Pierwsze działanie profrekwencyjne za nami. Europoseł Jan Kozłowski debatował z uczestnikami spotkania w Sztumie o pracy w Parlamencie Europejskim oraz zachęcał do głosowania. W spotkaniu uczestniczyło ok 50 osób.

Na zaproszenie Młodzieżowej Grupy Działania w Sztumie przyjechał do Sztumu p. Jan Kozłowski – Poseł do Parlamentu Europejskiego, który spotkał się ze sztumską młodzieżą. Warto nadmienić, że w spotkaniu uczestniczyli również przedstawiciele samorządu oraz lokalnych instytucji. W sumie zgromadziło ok. 50 osób. Ponadto trzeba zauważyć, że była to kolejna wizyta Europosła w naszym mieście w obecnej kończącej się kadencji. Było to bardzo ciekawe wydarzenie, gdyż p. Jan Kozłowski zaproponował formę dyskusji. W czasie debaty opowiedział o pracy eurodeputowanych oraz o swoich doświadczeniach związanych z pracą w Europarlamencie. Zachęcił także do wzięcia udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego, które odbędą się 25 maja 2014 r. Nie zapomniał także o podsumowaniu dekady Polski w UE.
Warto nadmienić, że Młodzieżowa Grupa Działania ma zamiar podjąć się organizacji jeszcze kilku akcji profrekwencyjnych w Sztumie. Przewodniczący Młodzieżowej Grupy Działania Krystian Zdziennicki poinformował, że będą to działania w ramach akcji „Masz głos, masz wybór”.
P1160167 P1160169
O akcji pisała także prasa: http://sztum.naszemiasto.pl/artykul/spotkanie-z-eurodeputowanym-janem-kozlowskim,2251012,t,id.html – informacja zachęcająca do udziału w spotkaniu. A także podsumowująca spotkanie:
Informacja w prasie podsumowująca spotkanie - Powiśle. Sztum i Dzierzgoń (2.05.2014)
Informacja w prasie podsumowująca spotkanie – Powiśle. Sztum i Dzierzgoń (2.05.2014)

Sztum, Młodzieżowa Grupa Działania, spotkanie z europosłem, głosuj świadomie