Pomiń menu

Nasza gmina nasza sprawa – zaczynamy!

Od 23 do 24 maja w Centrum Edukacji Ekologicznej młodzi radni pracowali nad harmonogramem zadania Nasza Gmina Nasza Sprawa.

W ramach warsztatów udało się ustalić jakie działania należy podjąć aby dotrzeć do jak największej liczby mieszkańców i dowiedzieć się od nich jakie dostrzegają największe problemy w gminie i jakie mają propozycje na ich rozwiązanie. Ustalony został dokładny harmonogram działań oraz podzielono się obowiązkami. Młodzież będzie docierała do mieszkańców na wiele sposobów. Będą ankiety, plakaty, zbieranie głosów w UG, GOPS-ie oraz podczas zajęć Uniwersytetu III Wieku. W szkołach dzieci i młodzież będzie mogła podzielić się swoimi spostrzeżeniami na wlepkach z których powstaną plakaty. W lipcu podczas corocznego Święta Rodziny zostanie zorganizowane stoisko poświęcone akcji. Będziemy informowali o postępach naszych działań.SG202740 SG202739 SG202737 SG202734 SG202745 SAM_0895