Pomiń menu

Ludzie Akcji

Właśnie zostały ogłoszone nominacje

Przyglądaliśmy się sylwetkom osób i organizacji, biorących udział w ubiegłorocznym konkursie, samej akcji, jak i edycjach poprzednich i wiemy, w jak dobrym towarzystwie przyszło nam konkurować.
Wszystkich uczestników wyróżnia chęć działania, aktywność i potrzeba zmian.
Z tym większym zadowoleniem odczytujemy naszą obecność na liście nominowanych do nagrody Super Samorząd 2014.

Realizowałyśmy zadanie Głosuj świadomie, pod czujnym okiem Stowarzyszenia 61, przy współudziale kandydatów na radnych. Podziękowania należą się przede wszystkim tym osobom, które dostrzegły potrzebę utrzymywania łączności z wyborcami i komunikowania się różnymi kanałami. W tym konkretnym przypadku, przez współtworzony przez nas serwis lubartow.mamprawowiedziec.pl , który odnotował 1.766 wejść w ciągu miesiąca.
Stąd wniosek, że udało nam się zachęcić wielu mieszkańców do poszukiwania konkretnych informacji o kandydacie, a wiadomo, że rzetelna informacja jest podstawą budowy społeczeństwa obywatelskiego. Gratulujemy więc tym, którzy nie ograniczyli swojej aktywności do przekładania papierowych ulotek ze swoich skrzynek pocztowych.

Wspierał nas medialnie pan Radosław Czarnecki, publikując na stronie swojego portalu lubartow24.pl informacje dotyczące naszych działań.