Pomiń menu

„Ciąg dalszy nasielskich petycji”

W dniu 28 stycznia 2016r. od godz.14.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Nasielsku odbyła się XIX sesja Rady Miejskiej. W czasie jej trwania dyskutowano również na temat dwóch spraw „maszgłosowych”.

1) o problemie komunikacji autobusowej SKR wskazanej w petycji do burmistrza, o której rozmawialiśmy podczas spotkania sobotniego Nasielskiego Uniwersytetu Obywatelskiego w dniu 23 stycznia 2016r.. Problem ten opisuje również redakcja „Życia Nasielska” w NR 3, przytaczając m.in. wyrażenie jednej z zainteresowanych mieszkanek – cytat ”Rozmawialiśmy na ten temat z radnymi Danutą Białorucką i Mirosławem Świderskim, mam nadzieję, że przedstawią naszą sprawę innym radnym i w końcu coś się zmieni na lepsze”.
Szczegóły „Po trzecim spotkaniu Nasielskiego Uniwersytetu Obywatelskiego” podał serwis informacyjny urzędu link http://www.nasielsk.pl/1339-po-trzecich-zajeciach-nasielskiego-uniwersytetu-obywatelskiego

2) odczytano pismo Stowarzyszenia Europa i My dotyczące prośby o dołączenie do kontaktu 7-miu radnych, którzy jeszcze nie podali swoich e-maili do publicznej wiadomości na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Nasielsku. Dotychczas nie mają e-maili: Arciszewski Grzegorz, Fronczak Krzysztof, Kalinowski Antoni, Malon Andrzej, Sawicki Dariusz, Śmietański Stanisław, Świderski Mirosław.
W załączeniu – treść pisma

pismo Stowarzyszenia Europa i MY_emaile radnych_sesja 28.01.2016