Pomiń menu

Integracyjna świetlica wiejska w Nieznanowicach ?

Jednym z głównych celów statutowych Naszego Stowarzyszenia jest budowa świetlicy wiejskiej. Naszą dotychczasową aktywnością udowadniamy, że miejsce spotkań mieszkańców jest potrzebna.

Rozumiem, że nie słowa, a czyny pozwolą nam zbliżyć się do tego celu. Nie bez znaczenia jest współpraca z Radnym Rady Miejskiej Panem Michałem Szafrański, który od samego początku wspiera nasze działania i wspólnie szukamy możliwości pozyskania funduszy unijnych, które w połączeniu ze środkami pochodzącymi z budżetu gminy poprowadzą Nas do sukcesu.

Dodatkowo nawiązaliśmy partnerstwo ze Stowarzyszeniem Sprawniejsi.pl i chcemy, aby przyszła świetlica była integracyjnym miejscem spotkań osób pełno i niepełnosprawnych. Czy nam się uda osiągnąć cel ? Trzymajcie kciuki ?

Światełko w tunelu pojawiło się w październiku b.r. ale aby nie „zapeszać” niemal wzorowej współpracy między stowarzyszaniem, a radnym  i samorządem pochwalimy się efektami wspólnych działań później…

Co do pozostałych działań to chcemy kontynuować zapoczątkowaną w bieżącym roku pomocy podczas organizacji dożynek gminnych 2017 oraz planowanymi lokalnymi imprezami integrującymi społeczność lokalną (rozpoczęcie wakacji itp)

Pozdrowienia z Nieznanowic…