Pomiń menu

Integracyjna świetlica wiejska w Nieznanowicach?

Jednym z głównych celów statutowych Naszego Stowarzyszenia jest budowa świetlicy wiejskiej. Naszą dotychczasową aktywnością udowadniamy, że miejsce spotkań mieszkańców jest potrzebna.

Rozumiem, że nie słowa, a czyny pozwolą Nam zbliżyć się do tego celu. Nie bez znaczenia jest współpraca z Radnym Rady Miejskiej Panem Michałem Szafrański, który od samego początku wspiera nasze działania i wspólnie szukamy możliwości pozyskania funduszy unijnych, które w połączeniu ze środkami pochodzącymi z budżetu gminy poprowadzą Nas do sukcesu.

Dodatkowo nawiązaliśmy partnerstwo ze Stowarzyszeniem Sprawniejsi.pl i chcemy, aby przyszła świetlica była integracyjnym miejscem spotkań osób pełno i niepełnosprawnych. Świetlica była by idealnym miejscem rozwijania sportowego potencjału osób niepełnosprawnych w Powiecie Włoszczowskim. Czy uda się Nam osiągnąć cel? Trzymajcie kciuki?

Co do pozostałych działań to chcemy kontynuować zapoczątkowaną w bieżącym roku pomocy podczas organizacji dożynek gminnych 2017 oraz planowanymi lokalnymi imprezami integrującymi społeczność lokalną (rozpoczęcie wakacji itp)